BCCL | December 23, 2018

​#Bestof2018: Indian Bikini Bodies​

1/6 #Bestof2018: Indian Bikini Bodies

हाम्रो सौन्दर्य कलेजहरूले इन्टरनेट उन्माद राम्रो र राम्रो तरिकाले आजको शरीरको साथ उन्मादमा कसरी जाने भनेर थाहा पाउँछ। यी सुन्दर क्वीन्सहरू एक महान व्यक्तित्व र अद्भुत बिकनी निकायका साथ आशिष् छन्। यी केही सुन्दर कन्सन्सहरूमा हेरौं …

मिस ग्रैंड इंटरनेशनल 2018 पहिलो धावक माथि मिनीक्षी चौधरीलाई थाहा छ कि हाम्रो हृदय कसरी हराउन सक्दछ। यो सौन्दर्य रानीले ‘मस्तिष्कको साथ सुन्दरता’ वाक्यांशलाई पुनर्निर्माण गर्दछ, किनभने त्यो दन्त चिकित्साको विद्यार्थी हो र एक सुन्दर पेजेंट शीर्षक पनि

#Bestof2018: Indian Bikini Bodies

2/6#Bestof2018: Indian Bikini Bodies

यामाहा फेसोइनो मिस डिवा सुपरनियरिङ् 2018 एडिटी होन्डियाले सेतो दुई टुक्रा बिक्रिमा गर्मीलाई पराजित गर्छ। त्यो यात्रा र आनन्दित भ्वाइस छ। उनले गाउन र संगीत सुन्नु मन पराउँछन्। त्यो चौंरी देख्छ किनकि चाँदीको पालो बालियां र कंगन-घण्टीको जोडाको साथ देखिन्छ। शटरबक्सको लागि पोष्टको रूपमा अडिती आकर्षक देख्छन्।

#Bestof2018: Indian Bikini Bodies

3/6#Bestof2018: Indian Bikini Bodies

एफबीबी रंग फिनिना मिस इंडिया संयुक्त सिराही 2018 गायत्री भर्डवाज एक ईश्वरीय सुन्दरता हो जसले उनको सुन्दरतमले धेरै हृदय जितेको छ। त्यो पेशामा दन्त चिकित्सक हो र गाउ, नृत्य र फुटबल खेल्न मन लाग्छ। उनी एक सच्चा सौन्दर्य रानी हुन् जुन उत्तम र सुन्दर को एक सही मिश्रण हो।

#Bestof2018: Indian Bikini Bodies

4/6#Bestof2018: Indian Bikini Bodies

यामाहा फेसोइनो मिस डिवा ब्रान्ड 2018 नेहल चाडसामाले दुई टुक्रा बिकिनीमा आकर्षक देख्छन्। उनको परिवर्तनको यात्रा प्रेरणादायक एक हो र हामी सहयोग गर्न सक्दैनौँ तर यसको साथ प्रेममा पतन हुन्छौं। नेहेललाई थाहा छ कि हरेक हेरचाहलाई कसरी मारियो र एक प्रवृति हो। उनले क्यामेरा हेर्दै लगाउँछन् कि त्यो क्यामेरामा हेर्दा अभिव्यक्तिको साथ।

#Bestof2018: Indian Bikini Bodies

5/6#Bestof2018: Indian Bikini Bodies

एफबीबी रंग फिनिना मिस इंडिया विश्व 2018 Anukreethy Vas एक मोडेल र एक पेशे मा एक अभिनेत्री हो। भारतको दक्षिणी भागबाट यो सौन्दर्य रानी दुई टुक्रा बिकिनीमा अचम्म लाग्दो देखिन्छ किनकी उनी एक पूल सँगै बस्छन्। उनीहरु हाम्रो हृदय कसरी सुन्दरता र इथेनल सुन्दरता संग हराउन जान्नुहुन्छ।

#Bestof2018: Indian Bikini Bodies

6/6#Bestof2018: Indian Bikini Bodies

बस हेर्नुहोस् कि योमाहा Fascino मिस डिवा 2018 रनर अप अप रोशनी शोरान एक नीलो दुई टुक्रा बिकिनीमा कस्तो देखिन्छ! उनी एक पशु प्रेमी हुन् र शिक्षण, घोडा घुमाउने, लन टेनिस खेल्दै, स्विमिंग र टेबल टेनिस खेल्छन्। उनले असीमित हेडहरू उनको विश्वव्यापी रूप र मेमोमिजिङ व्यक्तित्वबाट बाहिर फर्काउँछन्।